Zapraszamy na prezentację i wizytę na farmie fotowoltaicznej o mocy 1MW

Decydując się na inwestycję polegającą na budowie elektrowni fotowoltaicznej, Inwestor nie zawsze ma świadomość z jakimi zagadnieniami przyjdzie mu się zmierzyć. Na początku wszystko wydaje się banalnie proste – panele należy położyć na konstrukcji, a następnie podłączyć przewodami do inwerterów – czy na pewno tylko tyle?

Okresy gwarancyjne na materiały i urządzenia użyte do budowy farmy PV mieszczą się w przedziale od dwóch do dwudziestu pięciu lat. Kluczowe elementy tj. konstrukcja i moduły pv mają deklarowane okresy o długości 25 lat, Inwertery od 5 do 10. Aby skorzystać z tak długich gwarancji należy jednak spełnić określone przez producenta warunki.  Powinniśmy więc przyjąć, że trwałość elektrowni powinna być projektowana co najmniej na 25 lat. Musimy mieć jednak świadomość, że żywotność całej inwestycji będzie taka jak trwały jest jej najsłabszy element.  W większości wypadków Inwestorzy planując budowę zwracają głównie uwagę na jakość konstrukcji, paneli PV i inwerterów. Często przestają już się później koncentrować na dobrej jakości pozostałych elementów oraz ostatnim czynniku, który jest równie ważny co dobre produkty, a mianowicie dobrym wykonawcy. Dobrze wykonane projekt wykonawczy i dokumentacja powykonawcza w przypadku podjęcia decyzji o sprzedaży elektrowni są kluczowymi elementami uwiarygadniającymi jej rzeczywistą wartość. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świadomych Inwestorów firma Coral zaprasza na cotygodniowe bezpłatne szkolenia mające na celu rzetelne zaprezentowanie tematyki związanej z budową farmy fotowoltaicznej.

Program szkolenia dla inwestorów:

  1. Najważniejsze elementy instalacji fotowoltaicznej – na co należy zwrócić uwagę?
  2. Czynniki wpływające na bezpieczeństwo pracy farmy PV oraz jej trwałość.
  3. Szczegółowe omówienie i prezentacja projektu wykonawczego instalacji.
  4. Serwis farmy fotowoltaicznej – korzyść czy zbędny wydatek?
  5. Analiza aktualnej produkcji online na podstawie 5 farm o mocy 1MW każda.
  6. Wizytacja farmy fotowoltaicznej Jaskra o mocy 1MW. (20min. drogi autem od siedziby firmy)

Szkolenia są skierowane do firm i osób prywatnych, które zamierzają wybudować elektrownię PV o mocy nie mniejszej niż 500kW Firma Coral jest akredytowanym przez Urząd Dozoru Technicznego ośrodkiem szkoleniowym.

Miejsce szkolenia:
– Siedziba firmy Coral, ul. Podleśna 3, Choroszcz,
– Farma fotowoltaiczna Jaskra (20 min. Samochodem od siedziby firmy)

Terminy szkoleń:
– do uzgodnienia

Kontakt:
Piotr Perkowski
lp.moc.larocnull@ikswokrep.p
T: 605 911 158

Sekretariat:

+48 85 654 45 26

NASZA OFERTA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH  >>>

realizacjemapa

Realizacje - Instalacje Fotowoltaiczne

Start typing and press Enter to search