Fotowoltaika

Fotowoltaika Augustów – panele fotowoltaiczne

Global Technology

Czynne:

Poniedziałek 7.30-15.30
Wtorek 7.30-15.30
Środa 7.30-15.30
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-15.30

Fotowoltaika w praktyce – Global Technology

Decydując się na panele fotowoltaiczne możesz zlecić nam montaż w Augustowie i okolicach, a wcześniej skorzystać z profesjonalnego doradztwa, aby wybrać optymalne rozwiązania. Oferujemy zarówno mikroinstalacje fotowoltaiczne, jak też znacznie większe farmy, dostosowując system do konkretnych potrzeb.

Nasza propozycja to panele z firmy Coral. Jako partner regionalny tej firmy możemy zapewnić wysoką jakość całej instalacji oraz rozsądne ceny prac montażowych.

mikroinstalacje fotowoltaiczne augustów

Panele fotowoltaiczne to inwestycja w przyszłość

Zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii od lat przekłada się na wzrost sprzedaży paneli fotowoltaicznych. Nieograniczona dostępność energii słonecznej pozwala również w naszym klimacie w pełni korzystać z możliwości przetwarzania energii słonecznej na energię elektryczną, a tym samym na częściową lub całkowitą niezależność od zewnętrznych dostawców.

Wybierz Global Technology – panele fotowoltaiczne z instalacją w Augustowie lub innym mieście, gdy chcesz:

  • korzystać z energii elektrycznej na własny użytek – w tym celu należy zamontować mikroinstalaccję w systemie:
    • on-grid – podłączoną do sieci energetycznej, do której odsyłane są nadwyżki wytworzonego prądu z możliwością odebrania 80% tych zasobów w przypadku zwiększonego zapotrzebowania,
    • off-grid – instalacja jest wtedy autonomiczna, nie podłączona do sieci, a wszelkie nadwyżki gromadzone są w specjalnych akumulatorach,
  • założyć farmę fotowoltaiczną – to znacznie większa inwestycja, służąca między innymi całkowitej odsprzedaży wytworzonej energii do sieci energetycznej.

Przed przystąpieniem do prac poznajemy zawsze oczekiwania Klientów, aby doradzić rozwiązania, które sprawdzą się w danym domostwie lub na konkretnym obszarze.

Audyt potrzeb fotowoltaicznych również w Augustowie

Początkiem współpracy jest zawsze audyt potrzeb fotowoltaicznych, czyli ustalenie, ile energii elektrycznej powinny Ci zapewnić panele fotowoltaiczne w ciągu roku. Na tej podstawie możemy dobrać liczbę oraz moc paneli oraz sprawdzić teren pod kątem konkretnych prac montażowych.

Spotkajmy się w Augustowie lub innym mieście, w którym chcesz mieć instalację fotowoltaiczną. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

panele fotowoltaiczne

Napisz do nas

Masz pytania? Nasz konsultant skontaktuje się w możliwie najkrótszym czasie.

    Menu