Fotowoltaika Płońsk – panele fotowoltaiczne

fotowoltaika, panele fotowoltaiczne Płońsk

GoSolar Sp. z o.o.

 • K. I. Gałczyńskiego 1, 09-100 Płońsk
 • Czynne
  Poniedziałek 9.00-17.00
  Wtorek 9.00-17.00
  Środa 9.00-17.00
  Czwartek 9.00-17.00
  Piątek 9.00-17.00
  Sobota 9.00-14.00

O firmie GoSolar z Płońska

Firma GoSolar Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych. W swojej pracy wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości komponenty od sprawdzonych dostawców.

Doskonale wyszkolona kadra zapewnia wysoki poziom usług. Podnosimy swoje kwalifikacje, poszukujemy nowoczesnych i efektywnych rozwiązań.  Zaczynając z nami współpracę masz pewność że zaprojektowane przez nas rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne i najlepsze.

Pomożemy Ci uzyskać niezależność energetyczną. Zapraszamy do współpracy.

fotwoltaika płońsk

Fotowoltaika – oferta

Oferujemy kompleksową usługę „pod Klucz”, od wstępnej analizy i audytu po monitoring i serwis instalacji. Przed montażem każdej elektrowni słonecznej dokonujemy wizji lokalnej oraz przygotowujemy szczegółowy projekt techniczny oraz analizę ekonomiczną opłacalności instalacji. Dobór parametrów zestawu jest planowany według indywidualnych potrzeb.

Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów i posiadają uznane certyfikaty i deklaracje zgodności, a co za tym idzie wieloletnie okresy gwarancyjne. Komponenty najwyższej jakości są gwarancją niezawodności instalacji i szybkiego zwrotu inwestycji.

Instalacja PV to niezależność elektryczna i niskie rachunki, a z nami proces realizacji inwestycji przebiegnie sprawnie i z pełnym zaangażowaniem naszej wyspecjalizowanej kadry.

panele fotowoltaiczne płońsk

Wybrane wykonane instalacje fotowoltaiczne

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami wykonanymi w województwie mazowieckim. Tak jak nasi klienci przestań przepłacać za prąd.

Formularz kontaktowy

Start typing and press Enter to search