Fotowoltaika

Fotowoltaika Suwałki – panele fotowoltaiczne

Global Technology

ul. Alfreda Kowalskiego-Wierusza 8A/23,
16-400 Suwałki

Czynne:

Poniedziałek 7.30-15.30
Wtorek 7.30-15.30
Środa 7.30-15.30
Czwartek 7.30-15.30
Piątek 7.30-15.30

Global Technology – nowy partner regionalny z Suwałk

Rozwój fotowoltaiki oaz nieustanne zainteresowanie usługami firmy Coral sprawia, że kolejni usługodawcy z tej dziedziny nawiązują z nami współpracę i montują oferowane przez nas systemy fotowoltaiczne.

Usprawnia to znacznie kontakt z Klientami i zapewnia krótki czas oczekiwania na realizację w danym regionie. Tak jest również z Global Technology, naszym partnerem regionalnym w Suwałkach, gdzie możesz skorzystać z fachowego doradztwa, zamówić nasze panele fotowoltaiczne, a także zlecić ich montaż w formie mikroinstalacji lub farmy.

Poznaj ofertę i wybierz rozwiązania dla siebie

Popularność mikroinstalacji fotowoltaicznych wynika między innymi z ich efektywności. Przy odpowiednio dobranej liczbie paneli i ich mocy można z powodzeniem zaopatrzyć w energię elektryczną mniejsze lub większe domostwo, korzystając niemal wyłącznie z odnawialnych źródeł energii, w tym w przypadku z energii słonecznej. Na przykładzie dotychczasowych realizacji Global Technology w Suwałkach i w innych miastach wiemy, że właściciele domów z dużym zaufaniem podchodzą do innowacji, a my możemy realizować ich oczekiwania.

Wybierając tę propozycję:

 • otrzymasz profesjonalny audyt potrzeb – ustalenie okresowego zapotrzebowania na energię elektryczną to podstawa do zakupu instalacji fotowoltaicznej,
 • kupisz panele wysokiej jakości – współpracujemy z uznanymi producentami, renomowane marki są gwarancją prawidłowego działania,
 • zlecisz montaż – prace montażowe przeprowadzone zostaną z uwzględnieniem konstrukcji dachu, kierunku padania promieni słonecznych, wszelkich norm BHP,
 • powierzysz obsługę i konserwacje – chociaż gotowa instalacja jest w zasadzie bezobsługowa, możesz liczyć na pomoc Global Technology w nieoczekiwanych sytuacjach.

Nasz partner regionalny dostosowuje rozwiązania do indywidualnych potrzeb, doradza we wszelkich kwestiach dodatkowych (m.in. przygotowanie dachu pod montaż konstrukcji wsporczej).

Panele fotowoltaiczne w technologii MWT

Budowa paneli również ulega modyfikacjom, a jedne z najnowszych ich wersji bazują na technologii MWT (Metal Wrap Through). Przednie styki nanoszone są metodą sitodruku typu H. Szyny zbiorcze przeniesione zostały na tylną powierzchnię ogniwa, nie są więc zacienione i mogą w większym stopniu wykorzystywać potencjał energii słonecznej. Zmienia się tym samym metoda łączenia ogniw, które montowane są tutaj o 1,5 mm bliżej siebie niż w tradycyjnych wersjach paneli PV. W praktyce:

 • produkcja energii elektrycznej wzrasta o 2 – 3% rocznie,
 • moc modułów to 320 – 330 Wp,
 • notowane są niższe straty energii na linii pomiędzy ogniwem a modułem ( 1 – 3%).

Takie panele stosuje się zarówno w przypadku domowych mikroinstalacji, jak też znacznie większych farm.

Farmy fotowoltaiczne z firmy Coral to również specjalność Global Technology

Pod kątem farm oceniany jest dany teren, przygotowywane są zalecenia co do jego ewentualnego opracowania pod konstrukcje wsporcze. Global Technology udziela wszelkich niezbędnych informacji. Farma może być stałym źródłem dochodu dzięki odsprzedaży wytworzonej w ogniwach energii do sieci energetycznej.

Doradcy przeprowadzą Cię przez cały ten proces. W przypadku farm ocenią, czy dany grunt jest odpowiedni pod montaż konstrukcji oraz paneli, podłączą dodatkowo systemy monitoringu i alarmowe, zamontują ogrodzenia, wdrożą inne działania niezbędne przy tak zaawansowanych inwestycjach. Kolejne zrealizowane zlecenia są przykładem ich kompetencji i rzetelności w wykonywaniu działań.

Fotowoltaika blisko Ciebie

Decydując się na współpracę z kolejnymi partnerami regionalnymi bierzemy pod uwagę zainteresowanie fotowoltaiką oraz wygodę kontaktów z punktu widzenia z Klientów, stąd nasza otwartość na dostarczanie gotowych instalacji fotowoltaicznych firmie Global Technology. Wybierając usługi tej firmy możesz liczyć na dogodne warunki w kwestii montażu mikroinstalacji oraz farm fotowoltaicznych również na terenie Augustowa i okolic. Standardem jest tam doświadczony personel oraz systemy i instalacje fotowoltaiczne godne polecenia.

Zachęcamy do kontaktu z Global Technology – to firma godna polecenia.

panele fotowoltaiczne

Napisz do nas

Masz pytania? Nasz konsultant skontaktuje się w możliwie najkrótszym czasie.

  Wykonane instalacje fotowoltaiczne

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami. Tak jak nasi klienci przestań przepłacać za prąd.

  Menu