O Firmie

Firma CORAL jest przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem i kompleksowym realizowaniem elektrowni fotowoltaicznych, magazynów energii, stacji ładowania, instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki budynków. Firma składa się z doskonale wyszkolonej kadry. Stawiamy na jakość, uczciwość i zaangażowanie w każdym projekcie, który realizujemy. Jesteśmy dumni z wartości, które kierują naszymi działaniami.

WartoścI

NASZE WARTOŚCI

Chcemy aby współpraca z nami dawała obecnym i przyszłym klientom satysfakcję oraz poczucie, że pracują z najlepszymi.

Wiemy, że miarą jakości naszej pracy jest zadowolenie naszych Klientów.

kochamy to co robimy, dzięki czemu łatwo nam jest się rozwijać. WALDEMAR PERKOWSKI / CEO

Aktualności

Miarą jakości naszej pracy jest zadowolenie naszych klientów.

Działając od kilkunastu lat na rynku firm wykonawczych w zakresie technologii elektroenergetycznych, teletechnicznych i informatycznych wiemy, że wszystkie podejmowane przez nas działania powinny być oparte na dokładnym zrozumieniu wymagań i oczekiwań naszych Klientów i muszą one służyć ich wypełnieniu.

Wszystkie powierzone nam prace są i będą wykonywane rzetelnie, terminowo i skutecznie. Każde podejmowane przez nas działanie powinno być zrozumiałe dla naszych Klientów, a jego wykonanie i efekty zweryfikowane i ocenione.

Każdy Klient powinien być obsłużony możliwie najlepiej z wykorzystaniem naszego doświadczenia, wiedzy technicznej i zaangażowania pracowników naszej firmy.

Prowadzimy kompleksową obsługę powierzanych nam do realizacji zadań w zakresie:

Icon
Prowadzenia procesu projektowania
Icon
Uzyskania niezbędnych uzgodnień i pozwoleń
Icon
Wykonawstwa wraz z doborem urządzeń i sprzętu
Icon
Serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
Icon
Wykonywania konserwacji
Icon
Handlu specjalistyczną aparaturą

Pracujące w naszym przedsiębiorstwie osoby legitymują się niezbędnymi uprawnieniami w zakresie projektowania i realizacji oferowanych przez nas usług, ponadto pracownicy dokonujący doboru urządzeń, oraz wykonujący instalacje mają ukończone specjalistyczne kursy organizowane przez producentów w zakresie realizowanych przez nas technologii.

Ciągły rozwój techniczny i osobisty oraz doskonalenie metod pracy traktujemy jako moralny obowiązek wobec naszych Klientów i samych siebie.